Dekoracja i aranżacja wnętrz

Człowiek od zarania dziejów stara się ozdobić swoje otoczenie i sprawić, by ono do niego przemawiało. Dawne malowidła naścienne czy późniejsze kolorowe naczynia i koraliki znajdują odbicie i w dzisiejszych czasach. Wiecej »

 

Standardowe wykończenie deweloperskie

O jakości domu świadczy sposób wykończenia domu. Obecnie stosowane są najnowocześniejsze technologie, dzięki którym można w efektywny sposób zbudować dom. Typuje się, że w ramach standardowego wykończenia deweloperskiego wyróżnia się: ściany fundamentowe wykonane z bloczków betonowych a także zawierające docieplania styropianowe. Strop parteru może być wykonany na chudym betonie. Stropy piętrowe mogą być wykonane z wieńca żelbetowego.

Pod warstwą tynku znajduję się docieplenie styropianowe, które może mieć różny kolor. Balkony wyglądają efektownie a balustrady mogą być wykonane z drewna. Stolarka okienna to ta PCV. Podokienniki wykonane są z płytek ceramicznych. Dach może być wykonany jako konstrukcja drewniana, impregnowana z zamontowanymi rynnami plastikowymi. Kolejnymi elementami są: kominy wentylacyjne, a także drzwi wejściowe do budynku, oraz ogrodzenie wraz z bramą wjazdową i furtką. Niezbędnymi elementami są przyłącza wprowadzane do budynku czyli: szambo, woda, gaz i prąd. Zbudowana jest także droga do posesji. Ścianki wewnętrzne i zewnętrzne wykonane są z najlepszej jakości materiałów. Strop parterowy zawiera izolację przeciwwilgociową a także izolację cieplną. Instalacja elektryczna wykonywana jest według projektu, tak jak instalacja kanalizacyjna oraz instalacja wodno-kanalizacyjna.  Instalacja c.o. wykonywana jest zgodnie z projektem, podobnie jak instalacja antenowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *