Dekoracja i aranżacja wnętrz

Człowiek od zarania dziejów stara się ozdobić swoje otoczenie i sprawić, by ono do niego przemawiało. Dawne malowidła naścienne czy późniejsze kolorowe naczynia i koraliki znajdują odbicie i w dzisiejszych czasach. Wiecej »

 

Projekty luksusowych rezydencji

Projekty te przygotowane są dla osób, które nie chcą oszczędzać środków na zakup pięknego domu. Projekty luksusowych rezydencji zaprojektowane są przez największych mistrzów architektury. Luksusowe rezydencje wybudowane są w lukratywnych miejscach. Mają przemyślaną i bardzo atrakcyjną bryłę. Kształt jest wysmakowany, a do budowy stosuje się najlepszej jakości materiały łącznie z marmurem. Duże okna, piękne drzwi wejściowe i rolety n stolarce okiennej to liczne zalety. Atutów jest wiele, dzięki temu można w dowolny sposób zaaranżować przestrzeń przez domem. W rezydencji jest piękny salon, miejsce spotkań dla gości.

Dokładnie wydzielone są strefy dzienne i nocne, dzięki którym można czuć się komfortowo w każdych warunkach. Rezydencja zaprojektowana jest tak, aby doskonale komponowała się z otoczeniem. Wyposażona jest we wszystkie najważniejsze media, takie instalacja telefoniczna i TV, a także miłe urozmaicenie, takie jak kominek. Przy kominku i goście i domownicy poczują się bardzo wyjątkowo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *