Dekoracja i aranżacja wnętrz

Człowiek od zarania dziejów stara się ozdobić swoje otoczenie i sprawić, by ono do niego przemawiało. Dawne malowidła naścienne czy późniejsze kolorowe naczynia i koraliki znajdują odbicie i w dzisiejszych czasach. Wiecej »

 

Oryginalna architektura wnętrz nowoczesnych wili

Kameralne i nowocześnie zaprojektowane nowoczesne wille, mają coraz większa liczbę odbiorców. W nowoczesnej wili wszystko jest naprawdę wyjątkowe. Bryła budynku jest opływowa i bardzo estetyczna. Przed willą jest miejsce na taras a także na ogród.

Ogrodzenie, brama wjazdowa i ścieżki na posiadłości wykonane są tak, aby zdobiły i były atrakcją dla oglądających. Budynki willi wyglądają naprawdę wyjątkowo – pokryte są dachówką, którą często jest lśniąca, elewacja może być biała, aby efekt był bardziej interesujący a do wykonania podmurówki, stosuje się włoski kamień. Działki od frontu wykańczane są, tak aby pasowały do otaczającej architektury. Wille mają bardzo rozplanowany i funkcjonalny układ pomieszczeń. Wyróżnia się: jadalnie, salon gościnny, pokój dzienny, czy garderobę. Coraz częściej architekci dbają o to, aby w willi było miejsce i na atrium. I dom i działkę, można zaadaptować tak, aby było to miejsce idealne do pracy i do odpoczynku. Nowoczesna willa, wybudowana jest w doskonałej lokalizacji a na dodatek, wyposażona jest w instalację elektryczną, wodno-kanalizacją oraz elektryczną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *