Dekoracja i aranżacja wnętrz

Człowiek od zarania dziejów stara się ozdobić swoje otoczenie i sprawić, by ono do niego przemawiało. Dawne malowidła naścienne czy późniejsze kolorowe naczynia i koraliki znajdują odbicie i w dzisiejszych czasach. Wiecej »

 

Jak urozmaicić podjazd z kostki brukowej

Nie jedna osoba chciałaby, aby jej podjazd do garażu oraz domu był przede wszystkim praktyczny, ale jest kilka osób które lubią, aby było to również ładne i nie odstraszało na pierwszy rzut oka. Dzisiaj chcielibyśmy Wam przedstawić pomysł na instalacje oświetlenia, które może być idealnym rozwiązaniem.

pavement-1179239-mKolejnym powodem który może być pozytywnym aspektem oświetlenia na podjeździe, że będziecie mogli łatwo poruszać się po tym terenie. Dobrze przygotowane oświetlenie może zostać tak ułożone by pokazywać szlak, którędy najłatwiej dostać się do garażu czy domu. Jest wiele rozwiązań które nam to oferują – istnieją specjalne lampy które ułożone między kostkami będą je imitować.

bricks-995219-mJeżeli nie jesteście zainteresowani oświetleniem i ułatwieniem sobie poruszania się po podjeździe to może spodoba się Wam pomysł umieszczenia na krawędziach palisady z bruku, a może to umieszczenie specjalnych kwietników będzie dla Was wspaniałym rozwiązaniem. Istnieje wiele ciekawych rozwiązań, Jedyne czego tak na prawdę potrzebujemy to odpowiedni zasób gotówki oraz pomysły do realizacji.

2 Responses to Jak urozmaicić podjazd z kostki brukowej

  1. lisek Skwierzyna napisał(a):

    Cudowny post, humor i dystans! Plus ogolnie bardzo fajny blog 🙂 Gratuluje! 🙂
    Czekam na więcej Twoich artykułów, można dowiedzieć się czegoś ciekawego

  2. Tomasz Majewski napisał(a):

    Według mnie kostka brukowa to jeden z najlepszych materiałów budowlanych idealnie nadających się na podjazd. Koszty są duże ale efekt jest nie samowity.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *