Dekoracja i aranżacja wnętrz

Człowiek od zarania dziejów stara się ozdobić swoje otoczenie i sprawić, by ono do niego przemawiało. Dawne malowidła naścienne czy późniejsze kolorowe naczynia i koraliki znajdują odbicie i w dzisiejszych czasach. Wiecej »

 

Jak modnie i niedrogo odmienić swoje mieszkanie?

Odmaluj je na nowo! Dzięki kilku prostym zabiegom Twoje wnętrze może zmienić się nie do poznania – trzeba tylko mieć pomysł na udane malowanie. Dzisiaj  polecamy kilka sztuczek.

  • Wystarczy tylko jedna ściana! Jednobarwne pomieszczenie już Ci się znudziło? Wyróżnij jedną ścianę i zobacz, jak ożywa całe wnętrze! Ściana o innym kolorze będzie przykuwać uwagę i stanie się centrum pomieszczenia – warto wybrać odpowiedni kolor, który nawiąże do istniejącego już otoczenia. Kto wie, może taka mała zmiana skusi Cię do zupełnie nowej aranżacji?
  • Farby dekoracyjne – postaw na efekt! Eksperymentuj nie tylko z kolorem, ale i fakturą. Coraz popularniejsze farby dekoracyjne (tworzące drobnoziarnistą strukturę dzięki zawartym w składzie wypełniaczom) sprawią, że Twoja ściana zamieni się w miękki aksamit, szorstki beton czy połyskujący metal. Wszystko zależy od Twoich pomysłów!
  • Nie trzeba nawet pędzla. Wystarczą modne naklejki i ornamenty – efekt może być lepszy niż malowanie! We Wrocławiu łatwo odnaleźć szeroki wachlarz modnych ozdób na ścianę – eleganckich, intrygujących i zupełnie wystrzałowych! To prosty i modny sposób na zmianę otoczenia. Gustowne ornamenty dodadzą Twoim wnętrzom szyku i uczynią je jeszcze bardziej wyjątkowymi!

Remont z nami – porządek, profesjonalizm, pasja!  I oczywiście przyjemność! Bo patrzenie, jak krok po kroku w Twoich czterech kątach tworzy się przyszłość na lata, to jedno z najprzyjemniejszych uczuć!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *