Dekoracja i aranżacja wnętrz

Człowiek od zarania dziejów stara się ozdobić swoje otoczenie i sprawić, by ono do niego przemawiało. Dawne malowidła naścienne czy późniejsze kolorowe naczynia i koraliki znajdują odbicie i w dzisiejszych czasach. Wiecej »

 

Dom parterowy z użytkowym poddaszem

Bardzo popularne są domy jednorodzinne, typ wolno stojący z użytkowym poddaszem. Deweloperzy przygotowali liczne projekty, dzięki którym można wybrać typ domu, który z pewnością się spodoba. Dom parterowy z użytkowym poddaszem, może być wybudowany na działkach o różnej powierzchni. Klientom proponowane są projekty, które posiadają powierzchnię o rozmiarach 200 m kw., 150 m kw. , a także 120 m kw.

Dom parterowy z użytkowym poddaszem, to idealne rozwiązanie dla rodziny 3 i 5 osobowej. Deweloperzy proponują różne rozwiązania. Domy mogą być podpiwniczone oraz nie podpiwniczone. Garaż, z reguły na jeden samochód, ze względu na rozmiar domu, jest wbudowany. Rozplanowanie obiektu może być różne. Uwzględniane są również sugestie Klientów. Na parterze usytuowana jest kuchnia ze spiżarnią, salon gościnny z kominkiem, a także aneksem jadalnym. Potęguje to funkcjonalność domu, który będzie idealnym miejscem do zabawy dzieci, spotkań z rodziną i przyjaciółmi a także pracy w zaciszu domowym. Na parterze usytuowana jest kotłownia, pomieszczenia gospodarcza a także garaż. Na użytkowym poddaszu mogą być usytuowane pokoje, 2 lub 3, oraz łazienka wraz z garderobą. Wejście może być zaplanowane od strony południowej. Powierzchnia domu jest łatwa do adaptacji, tym bardziej, że wejście główne może być zaprojektowane zgodnie z życzeniem klienta. Aby projekt był bardziej atrakcyjny, niezbędnym elementem jest taras a także balkon na poddaszu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *