Dekoracja i aranżacja wnętrz

Człowiek od zarania dziejów stara się ozdobić swoje otoczenie i sprawić, by ono do niego przemawiało. Dawne malowidła naścienne czy późniejsze kolorowe naczynia i koraliki znajdują odbicie i w dzisiejszych czasach. Wiecej »

 

Dekoracja i aranżacja wnętrz

Człowiek od zarania dziejów stara się ozdobić swoje otoczenie i sprawić, by ono do niego przemawiało. Dawne malowidła naścienne czy późniejsze kolorowe naczynia i koraliki znajdują odbicie i w dzisiejszych czasach.

Przykładowe rozmieszczenie mebli w pokoju

Przykładowe rozmieszczenie mebli w pokoju

Architektura wnętrz staje się podstawą do ekspresji swojej wyobraźni i pragnień we wnętrzach swojego domu czy mieszkania. Odpowiedni rozstaw ścian działowych i ciągów komunikacyjnych, powierzchnie pomieszczeń dające swobodę manewrowania wyposażeniem, to wstęp do późniejszych działań jakimi są aranżacja wnętrz i dekoracja wnętrz. Wszystkie te procesy dają możliwość zamieszkania w przestrzeni miłej dla oka lub wręcz ekscytującej, w zależności od upodobań osoby projektującej wnętrza. Wnętrza monochromatyczne lub wręcz przesycone kolorem. Miejsca stylistycznie prostolinijne lub o bogactwie detali.

Projektowanie wnętrz odpowiada na potrzeby ludzkości z zakresu kształtowania swojego otoczenia. Dzięki niemu pragnienia istniejące już wieki temu, dziś można zaspokoić w sposób bardzo obrazujący, oraz dostępny dla większości społeczeństwa.

One Response to Dekoracja i aranżacja wnętrz

  1. Alinerrra pisze:

    W sumie to nie widzę w tym co piszesz jakiejś bogatej wiedzy. No cóż może komuś się to na coś przyda ale ja na razie odpadam. Trzymam za Ciebie kciuki może będziesz w przyszłości mieć więcej coś ciekawego do powiedzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *